čtvrtek 18.4.2024, dnes má svátek Valérie, zítra Rostislav
Parametry
HLEDÁNÍ INZERÁTŮ

na stránce inz.
řadit podle data
řadit podle relevance
Hledat za období
OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ / s živnostenským listem
Společnost MEDIST CZECH s.r.o. (Czech Republic) zabývající se od roku 1999 distribucí španělských produktů světové značky a kvality (olivové oleje Borges, škála tuňákových produktů Calvo, ovocné šťávy Premium Fresh & Cool a další) , hledá obchodního partnera pro zastoupení našich značek pro Prahu a okolí. Spolupráce ve formě práce na živnostenský list.
Hledáme:
- dynamického a energického člověka, který se rád pohybuje v prostředí HORECA (HOtely REstaurace CAfe).

Další požadavky:
- zkušenosti s prodejem (ideálně z HORECA + Maloobchodní síť)
- organizační a komunikační schopnosti (organizace práce a svého regionu)
- velké pracovní nasazeni - orientace na dosažení výsledků (prodej)
- vlastní automobil výhodou
- živnostenský list

Pracovní náplň:
- vyhledávání nových zákazníků
- management svěřeného teritoria
- péče o vztahy se zákazníky
- prodej
- podpora prodeje (marketingové materiály)

Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti (zastoupení Slovensko, Maďarsko)
- zaškolení o zastupovaných produktech
- motivační platové ohodnocení
- nástup možný od 1.8.2012

Místo výkonu:
- Praha (+ okolí)

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis do 15.7.2012 na emailovou adresu: michaela.vaculikova@medistczech.cz

Vhodní kandidáti budou kontaktováni do 31.7.2012.

Kontakt:
MEDIST CZECH s.r.o.
Ing. Michaela Vaculíková
Průběžná 41/387, 100 00 Praha 10, Česká republika
Tel:+420 545 2012 059, Mob.: +420 606 064 476, Fax: +420 274 780 051

www.medistczech.cz
www.cooldist.com
www.premiumjuices.com
Místo výkonu práce: Praha a okolí
KONTAKT:
tel.: +420 606 064 476
ANKETA:
Za kolik hledáte práci ?
do 10 tis.
6%
10 - 20 tis.
38%
20 - 30 tis.
34%
30 - 50 tis.
14%
nad 50 tis.
8%
Počet hlasů 8339.